Jak ITAKA może pomóc?

Telefon

116 000 – Telefon w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka - OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 13.00-17.00 ORAZ W KAŻDĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ W GODZINACH 9:00 - 13:00

To bezpłatny numer, pod którym dyżuruje psycholog, gotowy w każdej chwili udzielić wsparcia, doradzić jak postępować w sytuacjach konfliktowych, a także przyjąć zgłoszenie o zaginięciu dziecka.

Jeśli nie wiesz jak rozmawiać ze swoim dzieckiem o jego problemach, Twoja nastoletnia córka lub syn sprawiają coraz większe problemy wychowawcze, a Ty nie wiesz jak sobie z nimi poradzić, jeśli boisz się, że Twoje dziecko może uciec z domu lub już to zrobiło – zadzwoń na 116 000,psycholodzy ITAKI są po to, żeby Ci pomóc.

CENTRUM WSPARCIA DLA OSÓB W STANIE KRYZYSU PSYCHICZNEGO 800 70 2222 www.liniawsparcia.pl

Pod bezpłatnym numerem 800 70 2222 całodobowo duzurują konsultanci Fundacji ITAKA, którzy udzielają porad osobom w kryzysie psychicznym, w tym także nastolatkom. Pod tym numerem przez 7 dni w tygodniu mozna liczyć na rozmowę, wsparcie i zrozumienie, a także, w razie potrzeby na przekierowanie do specjalistycznego ośrodka we wskazanej lokalizacji, w którym będzie można uzyskać pomoc w rozwiązaniu swoich problemów. Pod numerem Centrum Wsparcia dyżurują także specjalisći tacy jak psychiatra, pracownik socjalny i prawnik. Grafik dyżurów dostępny na stronie.

Forum

Dla wszystkich rodziców i opiekunów, którzy borykają się z problemami wychowawczymi udostępniamy na portalu gazeta.pl forum eksperckie. Jest to zarówno przestrzeń do wymiany doświadczeń między rodzicami, ale także miejsce, gdzie można uzyskać poradę naszego psychologa.

E-mail

Możesz do nas napisać na adres napisz@nieuciekaj.pl. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiadają nasi psycholodzy. Zapewniamy pełną dyskrecję. Odpowiadamy na każdy e-mail.