Jak ITAKA może pomóc?

Telefon

116 000 – Telefon w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka

To bezpłatny numer, pod którym dyżuruje psycholog, gotowy w każdej chwili udzielić wsparcia, doradzić jak postępować w sytuacjach konfliktowych, a także przyjąć zgłoszenie o zaginięciu dziecka.

Jeśli nie wiesz jak rozmawiać ze swoim dzieckiem o jego problemach, Twoja nastoletnia córka lub syn sprawiają coraz większe problemy wychowawcze, a Ty nie wiesz jak sobie z nimi poradzić, jeśli boisz się, że Twoje dziecko może uciec z domu lub już to zrobiło – zadzwoń na 116 000,psycholodzy ITAKI są po to, żeby Ci pomóc.

Forum

Dla wszystkich rodziców i opiekunów, którzy borykają się z problemami wychowawczymi udostępniamy na portalu gazeta.pl forum eksperckie. Jest to zarówno przestrzeń do wymiany doświadczeń między rodzicami, ale także miejsce, gdzie można uzyskać poradę naszego psychologa.

E-mail

Możesz do nas napisać na adres napisz@nieuciekaj.pl. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiadają nasi psycholodzy. Zapewniamy pełną dyskrecję. Odpowiadamy na każdy e-mail.

Punkt wsparcia bezpośredniego

Fundacja ITAKA umożliwia bezpośrednie spotkanie z psychologiem. Wszystkim potrzebującym rodzicom doradzą jak uniknąć ucieczki dziecka, a jeśli do niej dojdzie, jak szukać i jak postępować po powrocie dziecka do domu.

Punkt mieści się w centrum Warszawy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze umawianie się na spotkanie pod numerem telefonu 116 000.